کسب و کارت را اینترنتی کن

مدیر سه شنبه 3 تیر 1399 - 11:36
کسب و کارت را اینترنتی کن

در چند سال اخیر استفاده از اینترنت و فضای دیجیتال رشد چشمگیری داشته است. سایت ها، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها طوری زندگی مردم را درگیر کرده است که دیگر جهان بدون اینترنت را حتی نمی شود تصور کرد. 

فراگیری اینترنت به قدری گسترده است که اگر یک ساعت نباشد، روح و روان انسان به هم می ریزد و زندگی دچار اختلال می شود. چون اینترنت باعث شده است درک ما صبر و حوصله تغییر کند. خیلی سریع با دیگران تبادل اطلاعات می کنیم و یا در زمانی کوتاه محصولی نایاب را می خریم و به دستمان می رسد. 

بی شک اینترنت روش زندگی، کسب و کار و تعاملات بشر را تغییر داده است و با گذشت زمان این تغییرات شکل بزرگ تر و پیشرفته تری به خود خواهد گرفت.

کسب و کار اینترنتی در ایران

کسب و کار اینترنتی در ایران موضوع جدیدی نیست. قطعا همه افراد با ساز و کار و روش ها و کلا فرآیند استارت آپ ها وکسب و کارهای موجود در اینترنت آشنا نیستند. اما می توان گفت همه به نوعی با این مدل کسب و کارها سر و کار دارند.

امروزه هر کسی می تواند کسب و کار اینترنتی داشته باشد چون ابزارهای فوق العاده ای در دسترس است. شما می توانید کسب و کار خود را با راه اندازی یک پیج در اینستاگرام شروع کنید یا اینکه با هزینه خیلی کم سایت راه اندازی کنید. پس راه اندازی کار سختی نیست اما موضوعی که اهمیت دارد تداوم و ادامه دادن فعالیت است.

مهم ترین موضوع در کسب و کار اینترنتی، داشتن سیستم فروش قوی است. سیستم فروش از بازاریابی و تولید محتوا تا تبلیغات و اطلاع رسانی را در بر می گیرد که در مطالب بعدی درباره آنها توضح خواهیم داد.

ما بر این باوریم که همه باید کسب و کارشان را وارد فضای اینترنت کنند و از این بازار بزرگ بیشترین بهره را ببرند. چون بخش قابل توجهی از آینده و امنیت شغلی انسان ها وابسته به فضای اینترنت است. اما قبل از شروع باید آموزش ببینید و با تمام مسائل مربوط به آن آشنا شوید.

ما در دیجیتاک بستری را برای کسب و کارها و افرادی که علاقه دارند در این فضا کار کنند، آماده کرده ایم. شما می توانید از آموزش ها و خدمات ما به صوت کاملا رایگان استفاده کنید.

تماس جهت مشاوره: 88215564

ساعت پاسخگویی: 8 تا 17

صفحه ما در اینستاگرام: کلیک کنید

نظرات
    ارسال نظر