درباره ما

بر اساس مطالعات انجام شده در خصوص مدیریت بازاریابی دیجیتال، حدود 50 درصد برندها، کلا استراتژی بازاریابی دیجیتالی ندارند و از طرفی هم آن دسته از برند ها که استراتژی بازاریابی خود را تعیین کرده اند، تا 16 درصد هنوز آن را در فعالیت های بازاریابی خود لحاظ نکرده اند.

با توجه به گسترش فضای اینترنت و توسعه فناوری اطلاعات در سال های اخیر و شکل گیری بازاری بزرگ برای تولید کنندگان و فروشندگان، این احساس وجود دارد که با توجه به رقابتی بودن بازار و مهم بودن مولفه ی فروش حداکثری، دیگر واحدهای صنفی و تولیدی نیز به این عرصه قدم بگذارند.

بی شک برای ملحق شدن به این بازار بزرگ که در فضای اینترنت شکل گرفته است، باید به اندازه کافی مطالعه کرده و علم آن را داشته باشیم و بتوانیم با استفاده از ابزارهایی که در بحث بازاریابی دیجیتال در اختیار داریم، بیشترین بهره را ببریم.

دیجیتال مارکتینگ و یا همان بازاریابی دیجیتال، نوعی بازاریابی برای محصولات و خدمات متنوع به حساب می آید که اغلب در فضای اینترنت صورت می گیرد. اصلا بحث پیچیده ای نیست. شما فروشنده و یا تولیدکننده هستید و یک محصول یا خدماتی را در اختیار دارید و می خواهید آن را به فروش بگذارید. پس شما نیاز دارید در این فضا دیده شوید و بازدید بگیرید. همین!

ما در سیستم جامع فروش دیجیتاک، بازار هدف را شناسایی می کنیم و با جمع اوری اطلاعات دموگرافی و شناخت نیازهای جامعه هدف و با ارایه راهکارهایی برای فروش حداکثری و تعریف استراتژی خاص شما در بازاریابی دیجیتال، راه را برای فروش بیشتر شما هموار می کنیم.

مبنای کار ما در سیستم جامع دیجیتاک، ابزارهایی است که در بحث بازاریابی دیجیتال در اختیار داریم. این ابزارها در کنار تخصص و تجربه تیم ما، بازاری بزرگ در فضای اینترنت را شکل داده است که شما هم می توانید تنها با چند کلیک به تیم ما بپیوندید و آنچه که به عنوان محصول و یا خدمات در اختیار دارید را در معرض نمایش میلیون ها نفر کاربر فعال در فضای اینترنت قرار دهید.

نظرات